Hakkımızda

 

ÖZDEMİRLER Petrol olarak, farklı sektörlerde gösterdiğimiz faaliyetler ve alanımızdaki 2000 yılından beri olan tecrübemiz, referanslarımız ve araç filomuz ile yakıt konusundaki ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayarak müşterilerin memnuniyetini sağlamak bizler için büyük önem taşımaktadır.

Evlere, İşyerlerine Şantiye ve Fabrikalara Mazot Servis: Firmamız ENKOİL dolum kalitesi ile ÖZDEMİRLER PETROL güvencesiyle adrese teslim kalorifer yakıtı servis, fuel oil servis, kalyak servis, motorin servisi, mazot servisi hizmeti verilmektedir.

Güçlü altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin her türlü kalorifer yakıtı servisi, fuel oil servisi , kalyak servisi, motorin servisi, mazot siparişlerini yerine getiren ÖZDEMİRLER PETROL, evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına ve maden ocaklarına temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun ikmal uygulamaları sunmaktadır. Üstelik ÖZDEMİRLER PETROL, adrese teslim hizmet anlayışıyla müşterilerine kapıda ödeme fırsatı da sağlamaktadır. Şehir içi akaryakıt dağıtım araçları ile müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde adrese kalorifer yakıtı servisi , fuel oil servisi, kalyak servisi, motorin servisi, mazot dağıtım hizmeti veren ÖZDEMİRLER PETROL, çevreye saygılı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini esas alan iş anlayışıyla hizmet veren ÖZDEMİRLER PETROL, müşterilerinin satın aldığı akaryakıt ürünlerini ENKOİL kalitesi güvencesiyle sunuyor.

ÖZDEMİRLER PETROL; özellikle kalorifer yakıtı satışı, fuel oil satışı, kalyak satışı, motorin satışı, mazot satışı vb çok kolay olan suiistimalleri önlemek için tüm ürünlerini laboratuarlarda düzenli olarak tahlil ettirip müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin fuel oil, kalorifer yakıtı talepleri direk Tüpraştan temin edilmekte olup, araçlarımız orijinal Tüpraş mührü, ürün teslim fişi ve ürün analiz raporu ile birlikte teslim adresine sevk edilmektedir.

Evlere, İşyerlerine Şantiye ve Fabrikalara Toptan Mazot Servis: Firmamız ENKOİL dolum kalitesi ile Ankara Petrol güvencesiyle adrese teslim toptan kalorifer yakıtı servis, toptan fuel oil servis, toptan kalyak servisi, toptan motorin servisi, toptan mazot servisi hizmeti verilmektedir.

Kazançlı ticaret, kaliteli ürün, ödeme kolaylığı ve uygun fiyatla alışveriş yapmak istiyorsanız siz de müşterilerimiz arasına katılmalısınız. Ankara mazot ve petrol ürünleri olarak çalışma hayatınızda başarılar diler, sizleri de en kısa zamanda istasyonlarımızda görmek isteriz.

Tüm Hakları Saklıdır. Gusto Bilişim | Kurumsal Yazılım ve SEO Hizmeti